• Keep innovation  consciousness
  • Win the market with
  • We deliver success

Trupi mulli mishit

Përshkrim i shkurtër:

Pesha: 0.1-60kgs
teknologji: xhel silicë, gotë me ujë, rërë rrëshirë, falsifikim
aplikimit: Higjena dhe makine ushqim pjesë, pompë, valvula, automobil, bujqësisë dhe të tjerët


Detail Product

Produkt Tags

Çelik Kallëp për makine ushqim ry
Pothuajse të gjitha pajisjet e përpunimit të ushqimit janë bërë në çelik inox për shkak të aftësive të saj parandalimit ndryshk. Pajisjeve të tilla të përpunimit të ushqimit janë mbledhur zakonisht nga shumë komponente çelik inox. Pra, hedh çelik inox është përdorur gjerësisht për aplikim makineri ushqim!
Çelik Kallëp për Pump dhe Valve pjesë
hedhjes Stainless çeliku është teknika më e përdorur gjerësisht për të pompimit dhe valvula komponente. Për hartimin e saj të komplikuar e valvulave dhe pompë komponentëve, hedh çelik është në gjendje të prodhojë ndonjë formë komplekse. Pump dhe valvula komponentët nga hedhjes çelik inox janë të qëndrueshme të mjaftueshme për aplikime të rënda të shërbimit. Pra, hedh çelik inox është një mënyrë me kosto efikase dhe një përzgjedhje e njohur për pompë dhe valvula aplikimet. Kryesisht pompë dhe valvula pjesët janë: body pompë, pompë shtytës, trupi valvula, mbulesë valvula, gjëndrës valvul, etj.
Çelik Kallëp për pajisjet mjekësore
Stainless Steel Casting është në gjendje për të prodhuar një gamë të gjerë të komponentëve për prodhuesit instrument mjekësor.
Zbatime të Tjera të përdorë gjithashtu edhe Stainless Steel Castings:  Banjo & Tualeti pajisje, Dyer & Windows, etj.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products